logalogalogalogaloga

loga

Aktualności

Rozdajemy Naszym klientom zaproszenia na 30 minutowy trening z urządzeniem POWER SLIM ACTIVE !!!

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Miracle Med rozpoczął współpracę z Klubem Fitness Dekatlon w Bielsku-Białej.

Dekatlon, mieszczący się na ul. Piłsudskiego 27 (róg ul. Komorowickiej), to blisko 20 lat niepowtarzalnej, sportowej atmosfery. To najbardziej trafna definicja klubu. Obecnie w Dekatlonie rozbudowano oferty fitness, wprowadzono nowy sprzęt, odświeżono wnętrza, stworzono nowe szatnie oraz nowe łazienki.

Czym jest POWER SLIM ACTIVE?

Z POWER SLIM możesz maksymalnie przyspieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobowych, ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji! Maksymalne wspomaganie wyszczuplania i natychmiastowe rezultaty. Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów. W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach!
Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób. Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzanie i zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są kilkaset razy większe od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń. Czas ćwiczeń umila telewizja i dvd.

Jak ćwiczyć?

Do ćwiczeń należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki. Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływania i skuteczność. Dobre będą krótkie spodenki i body, a idealnym rozwiązaniem to strój kąpielowy lub sama bielizna. Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem. Intensywność podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać obciążenie i wysiłek.
Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej niegazowanej.

Jeszcze większe efekty!

Bezpośrednio przed ćwiczeniem zalecamy nałożyć na ciało preparat(kosmetyk) wyszczuplający i likwidujący cellulitu. Rekordziści gubią po 20 cm w obwodzie brzucha! Przeprowadzone badania potwierdziły takie wyniki. Sesja od 5 do 15 zabiegów daje naprawdę duże efekty w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo. Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych naszego organizmu

EFEKTY:

• Twoja skóra nabierze zdrowego kolorytu, a w dotyku stanie się gładka i aksamitna,
• Całe ciało zyska na sprężystości i jędrności,
• Dzięki stymulacji produkcji kolagenu skóra będzie wyglądała młodziej,
• Poprawisz wydolność układu sercowego i oddechowego – będziesz zdolna do większego wysiłku i z łatwością pokonasz schody, na których wcześniej dostawałaś zadyszki,
• Zwiększysz swoją odporność na infekcje – przeziębienia i grypa nie będą dla Ciebie straszne,
• Doświadczysz głębokiego relaksu, uspokoisz się i odpoczniesz,
• Zlikwidujesz stres i zmęczenie, rozluźnisz wszystkie mięśnie,
• Poprawi się Twoja koncentracja i zdolność do pracy umysłowej,
• Poczujesz ulgę we wszelkich dolegliwościach bólowych takich jak migrena, bóle mięsni itp.
• Otrzymasz ogromną dawkę energii, która pozytywnie nakręci Cię na kolejne dni,
• Poczujesz się szczęśliwa – dzięki podczerwieni zwiększy się, bowiem produkcja endorfin czyli tzw. hormonu szczęścia!

www.pallox.plstopkaObsługa strony: alion.pl
Strona główna