logalogalogalogaloga

loga

Endermologia


Tekst alternatywny

Endermologia jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najlepiej rozpoznawalnych metod walki
z cellulitem i kształtowaniem sylwetki.
Jedyna, naturalna, nieinwazyjną i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne odtłuszczenia oporne
na dietę i gimnastykę.
Endermologie to unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuska firmę LPG
w 1986r. Jest to wszechstronna, całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki
i zwalczania cellulitu. Ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe. Specjalna technika ROLL wykorzystywana w tych zabiegach jest chroniona patentem, dlatego może być wykonywana wyłącznie oryginalnymi urządzeniami LPG.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE
Masaż tkanki wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w dwie niezależne napędzane rolki, które mogą zbliżać się do siebie, obracać z regulowana prędkością w tych samych lub przeciwnych kierunkach wspomaganych podciśnieniem Umożliwia to uzyskanie szeregu typów fałdów skóry o różnej głębokości i grubości, dzięki czemu precyzyjnie osiąga się założone cele zabiegu. działanie tych głowic powoduje zjawisko mechanotransdukcji.

Endermologie zapewnia znakomite efekty w przypadku odtłuszczeń , które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej ,uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu ,co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz .Ponadto fibroblasty stymulują produkcje kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skore, a jednocześnie modeluje sylwetkę.

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej wykonuje się serii min 5 zabiegów

GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ
Sekret najwyższej jakości Endermologie to połączenie oddziaływania pracy rolek których każda ma bardzo ściśle określony cel (wyszczuplanie ,ujędrnianie ,modelowanie wygładzanie)z wyjątkowo dokładnym określeniem obszarów, które wymagają korekty. Dzięki precyzyjnemu określeniu zabiegu i całkowitej koncentracji podczas masażu tych obszarów(np. fałdy tłuszczowe na brzuchu)rezultaty zabiegów i zadowolenie klientów osiąga się najszybciej.


SKUTECZNOSC ENDERMOLOGIE ZOSTAŁA POTWIERDZONA NAUKOWO PRZEZ SZEREG BADAN
I TESTÓW PRZEPROWADZANYCH NA CAŁYM SWIECIE.PRZECWSKAZANIE BEZWZGLEDNE:

Nowotwór Ostry stan zapalny Ciąża (dozwolony protokół na syndrom zmęczonych nóg, obrzęki, z wyjątkiem zapalenia żył Przebytym ostatnich 2 latach Infekcje skory, wysypki ,rumienie, egzema, pokrzywka, opryszczka Zapalenie żył (stwardnienie łydek, zaczerwienienie, uczucie gorąca, ból) Antykoagulanty Bielactwo

PRZECIWSKAZANIA LOKALNE:

Ewentracja, przepuklina brzuszna, piercing Naczyniak Tłuszczak Implanty podskórne leki antykoncepcyjne rozrusznik) Kruchość naczyń Iniekcje, implanty, niektóre peeelingi, zabiegi laserowe(w zależności od stanu skóry) Operacje plastyczne w ostatnich 6 miesiącach Liposuction, lifting.
Tekst alternatywny

 

PROMOCJE
Medycyna estetyczna
www.pallox.plstopkaObsługa strony: alion.pl
Strona główna