logalogalogalogaloga

loga

Oferta

NOWOŚĆ!!! Firma Miracle-Med ma serdecznie zaprasza Państwa na zabiegi najnowszym urządzeniem THERMCELL, które doskonale poradzi sobie z tzw. „pajączkami”, niezależnie od miejsca występowania. Precyzyjna rękojeść zamyka naczynka w trybie termolizy, przy zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości.
czytaj więcej...


NOWOŚĆ!!! Firma Miracle-Med ma przyjemność zaprosić Państwa na zabiegi KARBOKSYTERAPII wykonywane przy użyciu urządzenia najnowszej generacji. Jeszcze lepsze efekty zastosowania: redukcja cellulitu, wypadania włosów, blizn, cieni pod oczami,tkanki tłuszczowej, zmarszczek, łuszczycy.czytaj więcej...


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowych zabiegów z dziedziny REFLEKSOLOGII polegających na leczniczym masażu twarzy i stóp. czytaj więcej...


Mamy przyjemność poinformować naszych Klientów, że są już dostępne nowe zabiegi dotyczące Makijażu Permanentnego. Więcej informacji znajdą Państwo w naszych gabinetach w Bielsku-Białej i Skoczowie. Dodatkowo poniżej przedstawiamy cennik zabiegów.


SUPER ANDRZEJKOWA PROMOCJA NA LIPOLIZĘ INIEKCYJNĄ
Zmień swoją figurę nie do poznania już do końca Listopada. czytaj więcej...


NOWOŚĆ! Firma Miracle-Med ma przyjemność zaprosić Państwa na zabieg endermologi wykonywany na najnowszym urządzeniu VS+.
Jest to jedyny model urządzenia w Polsce
ZAPRASZAMY

Tekst alternatywny
Tekst alternatywny

NOWOŚĆ! Firma Miracle-Med ma przyjemność zaprosić Państwa na zabieg epilacji najnowocześniejszym na rynku światowym laserem diodowym.
ZAPRASZAMY!

laser

Najnowocześniejsza technologia zastosowana w Laserze Diodowym DIAMOND STREAM pozwala na skuteczne i trwałe usunięcie zbędnego owłosienia na każdym obszarze ciała, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

laser

Laser diodowy to nowoczesna, najskuteczniejsza i bezpieczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wiązka lasera przenika przez skórę i jest wchłaniana przez melaninę włosa, następnie wytworzone ciepło zwiększa temperaturę włosa i uszkadza jego macierz, czyli część mieszka włosowego gdzie włos regeneruje.

Uszkodzenie macierzy skutkuje nie możliwością regeneracji włosa – włos nie odrasta. Skuteczność - zabiegi laserowe pozwalają na usunięcie 90% włosków. Po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować usunięcie 20-30% niechcianego owłosienia. Bezpieczeństwo – wiązka lasera przenika przez skórę i jest absorbowana przez melaninę włosa nie oddziaływująca na tkanki.


Wskazania do zabiegu?
- nadmierne owłosienie
- tendencja do wrastania włosów, stanów zapalnych po goleniu


Efekt zabiegowy

laser

Aby osiągnąć idealny efekt gładkości należy przeprowadzić od 3 do 12 zabiegów.

WAŻNA UWAGA !!! Efekt zabiegowy jest indywidualny i nie da się określić ilości zabiegów.


NOWOŚĆ D-ACTOR 200 URZĄDZENIE MEDYCZNE ZASTOSOWANIE: SILNA REDUKCJA CELLULITU, MODELOWANIE SYLWETKI, ODCHUDZANIE, SUPER EFEKTY JUZ PO PIERWSZYM ZABIEGU. ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJE URZĄDZENIA!


d-actor 200

Acoustic Wave Therapy (»AWT ™«) z radialnym aplikatorem D AKTOREM ®200, który używa dużej energii fali akustycznej. Energia jest aplikowana ruchami oscylacyjnymi o wysokiej częstotliwości. »AWT ™« jest pierwszą efektywną i utrzymującą długoterminowe efekty dla wszystkich etapów zaawansowania cellulitu.

Akustyczne fale były użyte w medycynie z wielkim sukcesem od 1980 do rozbijania kamieni nerkowych (ESWL) i od 1992 dla leczenia ortopedycznych dolegliwości takich jak zapalenia ścięgien i dolegliwości mięśniowe (ESWT).

Widoczny efekt na naskórku oraz w głębszych partiach skóry.

d-actor 200

Przed AWT
Powiększone komórki tłuszczowe nadymają się ku górze nadając skórze typowy kształt skórki pomarańczowej. Włókna tkanki łącznej nie ściągają otaczającej tkani tłuszczowej, co prowadzi do niepożądanego wyglądu skóry a lokalne krążenie krwi jest zaburzone.
W trakcie AWT
Fala akustyczna jest aplikowana w głąb skóry. Tkanka łączna jest rozluźniona a twardość naskórka zwiększona. Krążenie krwi jest odczuwalnie polepszone, produkcja kolagenu pobudzona,, co umacnia skórę we wszystkich warstwach.
Po AWT
Rezultatem terapii »AWT™« jest umocnienie skóry i przywrócenie jej naturalne elastyczności z widocznymi długoterminowo efektami na fakturze skóry.

PROMOCJE
Medycyna estetyczna
www.pallox.plstopkaObsługa strony: alion.pl
Strona główna