logalogalogalogaloga

loga

Zabiegi medycyny estetycznej

Gabinet Miracle-Med współpracuje z p. dr Ewą Trzepizur- Dżoga, cenionym ,certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntyAging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

 

Zabiegi medycyny estetycznej:

1. MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa, mikroigłowa lub bezigłowa jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem kosmetologii estetycznej. Wydłuża młodość skóry poprzez głęboką rewitalizację i wspomaganie regeneracji skóry. Przywraca świeży, zdrowy wygląd. Podczas zabiegu wykonuje się wstrzyknięcia, mikronakłucia lub za pomocą zjawiska elektroporacji wprowadza się w skórę substancje aktywne dobrane do konkretnych potrzeb skóry.

2. KWASY MEDYCZNE

Zabiegi Peel Mision linii ANTI AGE wpływają na:

• zmniejszenie zmarszczek,
• spłycenie blizn,
• przyspieszają odnowę komórkową,
• zmiękczają i wygładzają skórę, poprawiają jej barwę i fakturę,
• odbudowę włókien sprężystych i poprawę elastyczności skóry,
• zwiększenie produkcji włókien kolagenu i mukopolisacharydów,
• przyśpieszają odnowę komórkową,
• rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień,
• oczyszczają skórę,
• regulują zaburzenia rogowacenia.

Zabiegi Peel Mision linii ANTI ACNE wpływają na:

• zmniejszenie zmarszczek,
• redukcję trądziku,
• oczyszczanie zaskórników,
• spłycenie blizn potrądzikowych,
• zmniejszenie porów na skórze,
• rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych,
• działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie,
• reguluje wydzielanie sebum (łój skórny).

Zabiegi Peel Mission linii LIGHTENING wpływają na:

• rozjaśnianie przebarwień,
• regenerację skóry z fotouszkodzeniami,
• spłycenie i wygładzenie zmarszczek,
• wzmacnianie i nawilżenie skóry,
• zmniejszenie produkcji sebum,
• redukcję zmian trądzikowych,
• spłycenie zmarszczek i blizn.

3. INIEKCJE KWASU HIALURONOWEGO

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie. W połączeniu z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry oraz pobudzają produkcję kolagenu. Z wiekiem jego zawartość maleje, czego rezultatem jest pojawianie się zmarszczek, skóra traci na elastyczność, a kontur twarzy staje się mniej wyraźny. Ten proces można jednak skutecznie odwrócić stosując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.
Kwas hialuronowy można podawać praktycznie w każde miejsce na ciele. Wybór preparatu o właściwym składzie i konsystencji zależy od efektów, jakie chcemy uzyskać. Preparatów o małej gęstości używa się do likwidacji drobnych zmarszczek, natomiast tych o większej gęstości do modelowania twarzy i ciała.

Zabieg polega na iniekcji preparatu w kilku-kilkunastu miejscach. U osób z dużą wrażliwością na ból lekarz może zastosować miejscowe znieczulenie. Po zabiegu pacjent nie wymaga rekonwalescencji, zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy. Istnieje ryzyko pojawienia się niewielkiego obrzęku , zaczerwienienia czy siniaka, które można skorygować makijażem . Efekt po zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się od 8 do 18 miesięcy. Na czas utrzymywania się efektu ma wpływ styl życia, rodzaj skóry, wiek, używki jak palenie papierosów, ekspozycja skóry na promieniowanie ultrafioletowe. Każde kolejne podanie kwasu hialuronowego wydłuża czas działania.

Jednorazowe wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie obliguje do kolejnych zabiegów. Nie ma efektu jo-jo. Po wchłonięciu preparatu skóra jeszcze przez pewien czas jest w lepszej kondycji niż przed zabiegiem.

Cena zależy od ilości zużytego materiału , od 700zł.

4. INIEKCJE TOKSYNY BOTULINOWEJ

Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej to najpopularniejsza, najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych. Stosowany w ogromnej większości gabinetów medycyny estetycznej na świecie. Toksyna botulinowa jest lekiem stosowanym od ponad 20 lat w różnych dziedzinach medycyny, między innymi w okulistyce i neurologii. Toksyna botulinowa blokuje uwalnianie acetylocholiny przez zakończenia nerwowe, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas wygładzają się. Dzięki temu toksyna botulinowa znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej jako doskonały element profilaktyki starzeniowej. Na stan obecnej wiedzy zabieg jest bezpieczny, skutki całkowicie odwracalne.

ZASTOSOWANIE:

Zmarszczki mimiczne:
Toksyna botulinowa szybko, skutecznie i na dłużej, w porównaniu z innymi preparatami, zmniejsza zmarszczki mimiczne. Ogromną zaletą takiej terapii jest fakt, że jej zastosowanie nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.
Po wygładzeniu zmarszczek między brwiami wyraz twarzy jest bardziej łagodny, zrelaksowany.
Czoło po usunięciu zmarszczek ujmuje lat. Podobnie redukcja kurzych łapek.
Stosowanie iniekcji toksyny botulinowej na czole pomaga pozbyć się nawyku mimowolnego marszczenia czoła, z kolei iniekcje w okolicy kurzych łapek wyraźnie spowalniają proces starzenia się skóry wokół oczu.
Toksyna botulinowa ma również zastosowanie w redukcji zmarszczek wokół ust oraz w unoszeniu kącików ust.

Nadpotliwość:
Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej to najskuteczniejsza obecnie niechirurgiczna metoda leczenia nadpotliwości. Już jeden zabieg przynosi wyraźną poprawę. Aby zminimalizować ewentualny dyskomfort zabiegu, stosuje się miejscowe znieczulenie. Dla pełnego efektu zabieg należy powtórzyć 2 razy w roku.

Migrena: Toksyna botuliowa jest zarejestrowana do leczenia migrenowych bólów głowy. Efekty są najbardziej zauważalne przy częstych, regularnych napadach.

Bruksizm: Wywołane tym schorzeniem stałe napięcie mięśni (żwaczy, potylicy i karku) wyzwala napięciowe bóle głowy. Toksyna botulinowa zmniejsza długotrwałe napięcie mięśnia żwacza, które jest źródłem bólu. Nieleczony bruksizm powoduje silne bóle głowy i twarzy, problemy z kręgosłupem.

PRZECIWWSKAZANIA:


Cena zależy od ilości zużytego materiału:
Zmarszczki poziome: od 300zł
Zmarszczki między brwiami: od 400zł
Zmarszczki wokół oczu: od 400 zł
Nadpotliwość: od 1400 zł
Radiese: od 1200 zł

5. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

PROMOCJE
Medycyna estetyczna
www.pallox.plstopkaObsługa strony: alion.pl
Strona główna