logalogalogalogaloga

loga

Zabiegi laserowe

Depilacja laserowa:Trwałe i niemalże bezbolesne usuwanie owłosienia. Technologia lasera E-light. Nowa technologia lasera pozwala na wykonanie zabiegu w szybki sposób 10-20 minut w zależności od partii ciała. Aby osiągnąć idealny efekt gładkości należy przeprowadzić od 3 do 12 zabiegów.
WAŻNA UWAGA !!! Efekt zabiegowy jest indywidualny i nie da się określić ilości zabiegów
.

Likwidacja Przebarwień: Zabieg laserowy który usuwa przebarwienia hormonalne, potrądzikowe, plamy wątrobowe i piegi .Już po pierwszym zabiegu widać że przebarwienia jaśnieją .Zazwyczaj stosuje się około 5-10 zabiegów w odstępach co 1-4 tygodni.

Laserowa redukcja trądziku: Zabieg powoduje niszczenie bakterii wywołującej stany zapalne skóry -Acne. Przeciwwskazania do zabiegu są stany ropne skóry.

Laserowe zamykanie naczynek: zamykanie i usuwanie popękanych naczynek ,rumienia .w zależności od wielkości naczynek stosuje się około 1-3 zabiegów. Bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest obecność żylaków w miejscu wykonywania terapii.

Fale Radiowe: Fale radiowe w skórze powodują wytwarzanie energii cieplnej ,dzięki której włókna kolagenowe kurczą się i pogrubiają. Efekt widać po 1 zabiegu .zastosowanie lifting skóry ,niszczenie komórek tłuszczowych ,odmładzanie ,redukcja cellulitu,podniesienie biustu i pośladków, wysmuklenie talii, likwidacja luźnej skóry na brzuchu.

Foto odmładzanie: w jednym zabiegu połączenie wielu funkcji lasera odbudowa kolagenowa ,rozjaśnienie skóry,lifting likwidacja zmarszczek ,usuniecie zmian barwnikowych oraz drobnych naczynek.

Laserowa likwidacja zmarszczek: zabieg powoduje intensywny wzrost ilości kolagenu ,co skutkuje pozbyciem się drobnych zmarszczek już po 1 zabiegu i tych głębokich po ok 3 zabiegach.

 

PROMOCJE
Medycyna estetyczna
www.pallox.plstopkaObsługa strony: alion.pl
Strona główna