logalogalogalogaloga

loga

Upiększające zabiegi na ciało

Dermomasaż powoduje przyspieszenie drenażu, zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra. Do tego celu dermomasażer wykorzystuje podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem.

     Przeciwwskazania:
  • Choroby nowotworowe
  • Miejscowe zapalenie skóry
  • Bardzo wrażliwa skóra
  • Zakrzepowe zapalenie żył
  • Skłonność do żylaków
  • Skłonność do pękających naczynek

Brasil SPA

Jest to zabieg wyszczuplający, antycellulitowy na całe ciało lub partie ciała o działaniu termicznym. Polepsza cyrkulacje krwi, zwiększa sprężystość skóry, likwiduje cellulit i obrzęki, wyszczupla. Wykonujemy peeling ciała, wprowadzamy specjalne do tego zabiegu serum, nakładamy maskę termiczną. Pozostawiamy maskę na ciele około 20 minut. Na zakończenie zabiegu wykonujemy masaż oliwką antycellulitowo - wyszczuplającą.

Body WRAP SPA

Jest to ekskluzywny zabieg o wielokierunkowym działaniu na skórę. Wyszczupla i modeluje sylwetkę zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej ,oczyszcza i pobudza metabolizm, odżywia, nawilża, wyrównuje strukturę skóry.

Polecany przy cellulicie, nadmiarze tkanki tłuszczowej, utracie elastyczności , obrzękach, w celu regeneracji skóry.

Zabieg polega na oczyszczeniu skóry peelingiem ,wtłoczeniu eliksiru ,następnie nakładamy specjalną maskę i zawijamy ciało folia zabiegową .Teraz następuje 30 minutowy relax w ciepłym kocu kosmetycznym aby substancje odżywcze miały czas zadziałać. Na koniec wykonujemy odpowiedni masaż.

Relax SPA

Wspaniały, relaksacyjny zabieg o działaniu nawilżającym i odżywiającym skórę. Polecany dla każdego w celu odprężenia, detoksykacji i dotlenienia ciała. Na zakończenie wykonujemy profesjonalny masaż ciała. Polecamy ten zabieg szczególnie dla osób zapracowanych, przemęczonych; po rekonwalescencji, chorobie, w celu regeneracji sił. Również jako wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

SPA na rozstępy

Jest to klasyczny zabieg na ciało niwelujący rozstępy i modelujący sylwetkę. Zabieg poprawia elastyczność i napięcie skóry redukuje rozstępy, wyszczupla sylwetkę. Polecany szczególnie dla kobiet po porodzie i odchudzaniu.

Drenaż limfatyczny

Masaż limfatyczny - choroba wypchnięta z ciała.
Drenaż limfatyczny jest to jedno z działań fizjoterapeutycznych. Terapeuta poprzez powolny masaż usprawnia krążenie limfy. Zabieg ten pozwala zapobiegać chorobom wynikającym z obrzęków będących wynikiem zaburzeń przepływu krwi i limfy. W wyniku tego tworzą się obrzęki i zastoje chłonki w których gromadzą się toksyny z przemiany materii.


Drenaż limfatyczny w połączeniu z innymi zabiegami kosmetycznymi wpływa na redukcję cellulitu.

 

 

 

Peeling ciała

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preperatami złuszczjącymi zawierającymi drobinki ścierajace. W zależności od potrzeb i kondycji skóry stosujemy peelingi solne, kremowe, algowe, cukrowe, aromaterapetyczne i inne.

 

 

 

Liposunkcja bez skalpela

Liposunkcja bez skalpela jest to rozbijanie tkanki tłuszczowej falą akustyczną. Fala akustyczna jest obecnie najskuteczniejszą i nieinwazyjną metodą do:

To konkurencyjna alternatywa dla inwazyjnych metod wyszczuplania, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo. Nasze urządzenie dokładnie lokalizuje tkankę tłuszczową i cellulit. Bezpiecznie i perfekcyjnie eliminuje nadmiar centymetrów z brzucha, bioder, pośladków i ud. Badania wykazały, że kawitacja ultradźwiękowa jest skutecznym, przełomowym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się nadwagi!

AgyptosAgyptos jest to odchudzający zabieg kosmetyczny, który polega na owinięciu ciała bandażami. Wykorzystuje się bandaże bawełniane, zanurzone w zawiesinie glinki leczniczej i minerałów z Morza Martwego. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, czyli zabieg nie działa on odwadniająco na tkankę. Zabieg Agyptos oczyszcza i napina skórę.

Zabieg ten wyszczupla sylwetkę, w znacznym stopniu redukuje cellulit oraz pozwala na pozbycie się toksyn z organizmu. Ponadto Agyptos wspomaga leczenie łuszczycy, alergii i reumatyzmu.

Zabieg ten jest idealnym uzupełnieniem diet odchudzających.

 

PROMOCJE
Medycyna estetyczna
www.pallox.plstopkaObsługa strony: alion.pl
Strona główna